Kredyt hipoteczny porównanie – najlepszy kredyt mieszkaniowy

Kredyt hipoteczny porównanie – wybierz najlepszy kredyt mieszkaniowy. Porównaj najlepsze oferty wielu banków i wybierz najlepszy kredyt hipoteczny z najniższym oprocentowaniem, oraz zamów go online. Polecamy Tobie tani kredyt hipoteczny na zakup mieszkania/domu/lokalu, wykup mieszkania spółdzielczego, budowę, dokończenie budowy, wykończenie, remont, nadbudowę, rozbudowę domu jedno lub wielorodzinnego, mieszkania, lokalu użytkowego, garażu. Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze kredyty mieszkaniowe na rynku.
Kredyt hipoteczny porównanie ofert

Dodatkowe czynniki powodujące, że kredyt mieszkaniowy staje się coraz bardziej atrakcyjny

1. Akceptacja wielu dochodów z różnych źródeł

Ubiegając się o kredyt mieszkaniowy możesz liczyć na to, że znajdziesz oferty przy których będą honorowane wszystkie regularne dochody niezależnie od ich źródła, bądź oferty gdzie są akceptowane dochody z wielu różnych źródeł. Wystarczy, że dochody które osiągasz są regularne, zatem jeżeli pracujesz i dorabiasz sobie poza godzinami ale regularnie możesz liczyć na to że dochód ten zostanie uwzględniony i podniesie Twoją zdolność kiedy ubiegasz się o kredyt mieszkaniowy.

2. Kredyt mieszkaniowy bez wkładu własnego – niski wkład własny lub jego brak

Obecnie ubiegając się o kredyt mieszkaniowy możesz liczyć na to, że bank nie będzie wymagał od Ciebie żadnego wkładu własnego. Dzieje się tak, gdyż są one udzielane na znaczne kwoty i nawet niski procentowo wkład byłby znaczną kwotą konieczną do uiszczenia. Wysoki wkład własny byłby nie lada przeszkodą, która byłaby dla wielu osób trudna do pokonania. Kredyt mieszkaniowy bez wkładu własnego jest dla znacznej liczby Klientów jedyną możliwością sfinansowania zakupu nieruchomości.

Nowoczesny kredyt mieszkaniowy

Kredyty mieszkaniowe aktualnie to przede wszystkim nowoczesne rozwiązania, dające możliwość przesłania wniosku o kredyt hipoteczny przez internet, oraz otrzymanie wstępnej decyzji również drogą internetową, online.

Najlepsze źródło finansowania zakupu nieruchomości

Ceny nieruchomości wzrosły do tego stopnia, że tylko nieliczni mogą sobie pozwolić na realizację zakupu nieruchomości ze środków własnych. Kredyt mieszkaniowy stał się niezbędny celem kupna domu czy mieszkania, lub też dla zaspokojenia innego celu bez angażowania środków własnych. Jest on aktualnie najkorzystniejszym i najprostszym rozwiązaniem umożliwiającym zakup nieruchomości (domu, mieszkania, lokalu). Aktualnie oferowane kredyty mieszkaniowe są udzielane do wysokich kwot są udzielane nawet do 110% wartości nieruchomości. Wydłużany jest maksymalny okres spłaty nawet do 50 lat.

Coraz niższe oprocentowanie i koszty

Kredyt hipoteczny jest obecnie oferowany coraz to taniej po niższej cenie, stosowane są niższe marże i oprocentowanie co przekłada się bezpośrednio na wysokość raty. Na szczególnie atrakcyjne warunki mogą liczyć Klienci posiadający w danym banku konta osobiste, na które regularnie wpływają środki. Porównując kredyt hipoteczny sprzed nastu lat do oferowanego obecnie o tej samej wysokości i na taki sam okres czasu z całą pewnością stwierdzisz, że rata obecnego jest zdecydowanie niższa.

Brak prowizji i opłat za rozpatrzenie wniosku.

Nikogo już nie dziwi kredyt mieszkaniowy bez opłat za rozpatrzenie wniosku, a nawet bez prowizji. Banki stają frontem do klienta aby go przyciągnąć niskimi kosztami i jakością obsługi. Oby tak dalej.

Pomoc mobilnych doradców bankowych

Zdarzają się oferty gdzie zgłaszasz zapotrzebowanie na kredyt hipoteczny i doradca bankowy przyjedzie do Ciebie aby przedstawić Tobie ofertę i dopełnić wszelkich formalności, a nawet pomóc je przebrnąć. Jest to o tyle cenne, że nie każdy musi się znać na zawiłościach bankowych i wszelka pomoc przy uzyskaniu finansowania jest nieoceniona.

Kredyt hipoteczny na cele mieszkaniowe plus dodatkowa gotówka

Banki oferując kredyt hipoteczny stosują różne zasady i rozstrzygnięcia co do celów jego wykorzystania. Najczęściej występującymi są kredyty hipoteczne na cele mieszkaniowe, ale każdy o ile się postara może znaleźć taki, przy którym nawet 30% jego wysokości może wykorzystać na inny cel nie związany z mieszkaniowym. Celem takim może być na przykład umeblowania domu lub mieszkania. Kredyt hipoteczny z dodatkową gotówką na dowolny cel jest ciekawym rozwiązaniem pozwalającym na zagospodarowanie kupionego lokalu bez konieczności sięgania po kredyt gotówkowy.

Kredyt hipoteczny staje się coraz atrakcyjniejszy

Kredyty hipoteczne stają się z każdym dniem przystępniejsze i atrakcyjniejsze. Na ich atrakcyjność ma znaczący wpływ coraz bardziej elastyczne podejście banków, tak do oferowanych przez siebie produktów mieszkaniowych, jak również do klientów. Sytuacja ta ma miejsce między innymi z powodu stale rosnącej konkurencji na rynku finansowym, która powoduje wprowadzanie przez banki kolejnych udogodnień, uproszczeń, obniżeń kosztów, a wszystko to aby przyciągnąć do swojej oferty jak największą ilość nowych klientów, lub przejąć klientów innych instytucji finansowych. Banki konstruując kolejne za każdym razem korzystniejsze oferty osiągają swój cel i powiększają grono klientów.

Waluty i ryzyko kursowe

Kredyt mieszkaniowy możesz uzyskać oprócz złotówek także w walutach, jednak przy walutach ponosisz tak zwane ryzyko kursowe. Aby był on bezpieczny i maksymalnie zabezpieczony przez zmianami kursów aktualnie banki proponują Tobie bezpłatne przewalutowanie i co ciekawe możesz korzystać z przewalutowania dowolną ilość razy za darmo bez żadnych opłat.

Zabezpieczenia dla Ciebie oferowane przez kredyt hipoteczny

Banki dokładają starań aby Twój kredyt mieszkaniowy był bezpieczny, abyś Ty był bezpieczny podczas jego spłaty, przez co i spłata staje się bezpieczna. Bezpieczeństwu spłaty służą zarówno w/w przewalutowania, jak również bogate pakiety ubezpieczeniowe zabezpieczające spłatę od przypadku utraty pracy, choroby, bądź zgonu. Warto pomyśleć o ubezpieczeniu aby nie zostawiać z problemami osób bliskich w przypadku nieszczęścia. Sporym zabezpieczeniem płynności finansowej jest również oferowana możliwość zawieszenia spłaty kapitału przez 6 miesięcy. Ponad to kredyt hipoteczny oferuje nawet 24 miesiące karencji  w spłacie kapitału i wakacje kredytowe. Poza tym możesz skorzystać z  zawieszenia spłaty kapitału, które możesz spożytkować np. przy przejściowych problemach finansowych, bądź konieczności przeznaczenia gotówki na zaspokojenie innej pilnej potrzeby, której zaspokojenie utrudnia spłacany kredyt mieszkaniowy.